Poznaj nas lepiej - Art Bud

Poznaj nas lepiej

Poznaj nas lepiej - Art Bud

Poznaj nas lepiej

O nas

Nasza spółka działa w sektorze usług deweloperskich już od 2005 roku. Specjalizujemy się w budownictwie wielorodzinnym. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i stosujemy najlepsze materiały.

Wspieramy sport, propagując aktywność fizyczną oraz profesjonalny sport wyczynowy wśród dzieci i młodzieży. Droga do sukcesu, zarówno w biznesie jak i w sporcie jest zawsze w budowie.

138

Mieszkań sprzedanych w 2022 roku

Poznaj nas lepiej - Art-Bud
Poznaj nas lepiej - Art-Bud

1255+

Mieszkań sprzedanych przez ARTBUD

Droga do sukcesu jest zawsze w budowie

Nasza misja

Jesteśmy deweloperem stawiającym sobie poprzeczkę coraz wyżej, aby mieszkania dostarczane przez nas były na najwyższym poziomie. Funkcjonalność i wygoda to priorytety, którymi kierujemy się przy projektowaniu i realizacji oferowanych obiektów. „Droga do sukcesu jest zawsze w budowie” to filozofia naszej firmy. Te słowa dotyczą budowy mieszkań, ale także budowy człowieka w jego drodze sportowej.

Chętnie wspieramy lokalne drużyny sportowe, gdyż aktywność fizyczna jest niezwykle istotnym aspektem naszej działalności. Do osiągnięcia sukcesów sportowych potrzebna jest stała, ciężka praca, hart ducha oraz chęci pokonywania kolejnych szczebli w drodze do sukcesu. Taka postawa doskonale oddaje podejście naszej firmy do pracy i realizacji projektów deweloperskich.

Nasza misja - Art-Bud
Drzymały 27 - Mieszkania w Poznaniu - Art-Bud

Doświadczenie i historia

Jesteśmy deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 2005 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie deweloperskie jest gwarancją w sprawnej realizacji mieszkaniowych projektów w profesjonalny sposób.

Na swoim koncie mamy już 23 zrealizowane inwestycje, a w planach są już kolejne. Dotychczasowe inwestycje można znaleźć w Wielkopolsce, w takich miastach jak Poznań, Gniezno, Września, Kościan i Jarocin.

Nasza historia - Art-Bud

2005

Założenie firmy

Nasza historia - Art-Bud

2007

Wydanie pozwolenia na budowę pierwszej inwestycji na ul. Błażeja 13 w Poznaniu

Nasza historia - Art-Bud

2009

Poznań ul. Błażeja wydanie pozwolenia na użytkowanie

Casa Verona - inwestycja zrealizowana - ARTBUD

2009

Wydanie pozwolenia na budowę w Gnieźnie

Jaworzno - inwestycja zrealizowana - ARTBUD

2021

Portfolio liczące 23 zrealizowane inwestycje